Don Bosco Kleuter en Lagere school
Don Bosco Sint-Lambertus
Waversebaan | HEVERLEE
welkom
kleuterschool
lagere school
informatie
schooluren
ouderraad
schoolraad
zorg
projecten
kinderhoekje
BuBaO Windekind

 

 


Het schoolteam

schoolteam 2019-2020

 

Directie

Martine Janssens  
directie.sintlambertus@leuven-zuid.be

 

Administratie & Boekhouding

Veerle Vangheluwe
secretariaat.sintlambertus@leuven-zuid.be

       
 

Beleidsondersteuning

Margriet Vanvolsem
margriet.vanvolsem@leuven-zuid.be

 

Zorgcoördinator

Véronique Voets
zorgco.sintlambertus@leuven-zuid.be

       
 

Kleuterafdeling

   
       
 

K0A - instapklas

Karen Grietens
karen.grietens@leuven-zuid.be

   
       
 

K1A

Stephanie Bergen
stephanie.bergen@leuven-zuid.be

 

 

Rina Blockx
rina.blockx@leuven-zuid.be

       
 

K2A

Petra Pszeniczka
petra.pszeniczka@leuven-zuid.be

 

 

Klara Peeters
klara.peeters@leuven-zuid.be

       
 

K3A

Rita Gounakis
margaritha.gounakis@leuven-zuid.be

 

 

Rina Blockx
rina.blockx@leuven-zuid.be

       
 

Kleuterturnen & Ondersteuning

Allissa Vandenbroek allissa.vandenbroek@leuven-zuid.be

 

Kinderverzorgster

Kristin Carmen
kristin.carmen@leuven-zuid.be

       
 

Lagere school

   
       
 

L1A

Katrien Dupont 
katrien.dupont@leuven-zuid.be

 

L2A

Emilie Degreef
emilie.degreef@leuven-zuid.be

       
 

L3A

Els Vrancken
els.vrancken@leuven-zuid.be

 

 

Lindsay Van Vlasselaerlindsay.vanvlasselaer@leuven-zuid.be

       
 

L4A

An Sauvillers
an.sauvillers@leuven-zuid.be

 

 

Nele Dirix
nele.dirix@leuven-zuid.be

       
 

L5A

Dries Meurisse
dries.meurisse@leuven-zuid.be

 

L6A

Giovanni Truyens
giovanni.truyens@leuven-zuid.be

       
       
       
 

ICT-coördinator

Stijn Paemelaere
ictco.sintlambertus@leuven-zuid.be

 

Preventieadviseur

Marc Duchateau
preventie@leuven-zuid.be

       
       
       
 

Ondersteuning kleuters: Rina Blockx

Ondersteuning kleuters & L1A: Allissa Vandenbroek

Ondersteuning L2A & L3A: Lindsay Van Vlasselaer

Ondersteuning L4A, L5A & L6A: Véronique Voets

LO lagere school: Margriet Vanvolsem