Don Bosco Sint-Lambertus
Kleuters en Lagere school

Waversebaan 95 | 3001 HEVERLEE
Leren met ambitie
jong en oud, hand in hand
een thuis vanuit
redelijkheid en rationaliteit,
hartelijkheid en emotionaliteit,
geloof en zingeving
de toekomst tegemoet.
Don Bosco
 
welkom
kleuterschool
zorg
projecten
lagere school
ouderraad
schoolraad
afspraken
schooluren
kinderhoekje

 

 


Het schoolteam

schoolteam 2019-2020

 
       
 

Directie

Martine Janssens  
directie@donboscosintlambertus.be

 

Administratie & Boekhouding

Veerle Vangheluwe
secretariaat@donboscosintlambertus.be

       
 

LO leerkracht & Preventie op school

Margriet Vanvolsem
margriet.vanvolsem@donboscosintlambertus.be

 

ICT-coördinator

Stijn Paemelaere
ictco@donboscosintlambertus.be

       
       
 

Kleuterafdeling

   
       
 

K0A - instapklas

Karen Grietens
karen.grietens@donboscosintlambertus.be

 

Kinderverzorgster

Kristin Carmen
kristin.carmen@donboscosintlambertus.be

       
 

K1A

Stephanie Bergen
stephanie.bergen@donboscosintlambertus.be

 

vervanging

Rina Blockx
rina.blockx@donboscosintlambertus.be

       
 

K2A

Petra Pszeniczka
petra.pszeniczka@donboscosintlambertus.be

 

 

Klara Peeters
klara.peeters@donboscosintlambertus.be

       
 

K3A

Rita Gounakis
rita.gounakis@donboscosintlambertus.be

 

Marlies Brouwers
marlies.brouwers@donboscosintlambertus.be

       
 

Zorgcoördinator

Rina Blockx
rina.blockx@donboscosintlambertus.be

 

Co-Teaching & Kleuterturnen

Allissa Vandenbroek
allissa.vandenbroek@donboscosintlambertus.be

       
 

 

 

 

       
 

Lagere school

   
       
 

L1A

Katrien Dupont 
katrien.dupont@donboscosintlambertus.be

 

L2A

Emilie Degreef
emilie.degreef@donboscosintlambertus.be

       
 

L3A

Kirsten Croes
kirsten.croes@donboscosintlambertus.be

 

 

       
 

L4A

An Sauvillers
an.sauvillers@donboscosintlambertus.be

 

 

Nele Dirix
nele.dirix@donboscosintlambertus.be

       
 

L5A

Dries Meurisse
dries.meurisse@donboscosintlambertus.be

 

L6A

Giovanni Truysen
giovanni.truyens@donboscosintlambertus.be

       
       
       
 

Co-teaching & Zorgcoördinator

Véronique Voets
veronique.voets@donboscosintlambertus.be

 

 

Lindsay Van Vlasselaer
lindsay.vanvlasselaer@donboscosintlambertus.be

       
 

Ondersteuning in L3, L4, L5 en L6

Bauke Vansteenkiste
bauke.vansteenkiste@donboscosintlambertus.be

 

Ondersteuning L2, L3 en anderstaligen

Silke Devogelaere
silke.devogelaere@donboscosintlambertus.be

       
 

Ondersteuning in L2 en L3

Lore Dehertogh
lore.dehertogh@donboscosintlambertus.be