Don Bosco Kleuter en Lagere school
Don Bosco Sint-Lambertus
Waversebaan | HEVERLEE
welkom
kleuterschool
lagere school
informatie
schooluren
ouderraad
schoolraad
zorg
projecten
kinderhoekje
BuBaO Windekind
Webmail

 

 


Het schoolteam

schoolteam 2019-2020

 

! OPGELET !

nieuwe mailadressen: voornaam.familienaam@donboscosintlambertus.be

       
 

Directie

Martine Janssens  
directie@donboscosintlambertus.be

 

Administratie & Boekhouding

Veerle Vangheluwe
secretariaat@donboscosintlambertus.be

       
 

LO leerkracht & Preventie op school

Margriet Vanvolsem
margriet.vanvolsem@donboscosintlambertus.be

 

ICT-coördinator

Stijn Paemelaere
ictco@donboscosintlambertus.be

       
       
 

Kleuterafdeling

   
       
 

K0A - instapklas

Karen Grietens
karen.grietens@donboscosintlambertus.be

 

Kinderverzorgster

Kristin Carmen
kristin.carmen@donboscosintlambertus.be

       
 

K1A

Stephanie Bergen
stephanie.bergen@donboscosintlambertus.be

 

Kinderverzorgster

Kiran Kaur
kiran.kaur@donboscosintlambertus.be

       
 

K2A

Petra Pszeniczka
petra.pszeniczka@donboscosintlambertus.be

 

 

Klara Peeters
klara.peeters@donboscosintlambertus.be

       
 

K3A

Rita Gounakis
rita.gounakis@donboscosintlambertus.be

 

 

Rina Blockx
rina.blockx@donboscosintlambertus.be

       
 

Zorgcoördinator

Rina Blockx
rina.blockx@donboscosintlambertus.be

 

Co-Teaching & Kleuterturnen

Allissa Vandenbroek
allissa.vandenbroek@donboscosintlambertus.be

       
 

 

 

 

       
 

Lagere school

   
       
 

L1A

Katrien Dupont 
katrien.dupont@donboscosintlambertus.be

vervanging (tot aan de krokusvakantie):

Bauke Vansteenkiste
bauke.vansteenkiste@donboscosintlambertus.be

 

L2A

Emilie Degreef
emilie.degreef@donboscosintlambertus.be

       
 

L3A

Els Vrancken
els.vrancken@donboscosintlambertus.be

 

Kirsten Croes
kirsten.croes@donboscosintlambertus.be

       
 

L4A

An Sauvillers
an.sauvillers@donboscosintlambertus.be

 

 

Nele Dirix
nele.dirix@donboscosintlambertus.be

       
 

L5A

Dries Meurisse
dries.meurisse@donboscosintlambertus.be

 

L6A

Giovanni Truysen
giovanni.truyens@donboscosintlambertus.be

       
       
       
 

Co-teaching & Zorgcoördinator 1-2-3

Véronique Voets
veronique.voets@donboscosintlambertus.be

 

Co-teaching & Zorgcoördinator 4-5-6

Lindsay Van Vlasselaer
lindsay.vanvlasselaer@donboscosintlambertus.be