Don Bosco Onderwijscentrum vzw
Don Bosco Sint-Lambertus
Kleuters en Lagere school

Waversebaan 95 | 3001 HEVERLEE
Leren met ambitie
jong en oud, hand in hand
een thuis vanuit
redelijkheid en rationaliteit,
hartelijkheid en emotionaliteit,
geloof en zingeving
de toekomst tegemoet.
Don Bosco
 
welkom
kleuterschool
zorg
projecten
lagere school
ouderraad
schoolraad
nuttige info
schooluren
kinderhoekje

 

 


Het schoolteam

 
       
 

Directie

Martine Janssens  
directie@donboscosintlambertus.be

 

Administratie

Sarie Van Craen
secretariaat@donboscosintlambertus.be

       
 

Preventieadviseur & LO leerkracht

Margriet Vanvolsem
margriet.vanvolsem@donboscosintlambertus.be

 

Beleidsondersteuning

Lindsay Van Vlasselaer
lindsay.vanvlasselaer@donboscosintlambertus.be

       
 

ICT-coördinator

Stijn Paemelaere
ictco@donboscosintlambertus.be

   
       
       
 

Kleuterafdeling

   
       
 

K0A - instapklas

Karen Grietens
karen.grietens@donboscosintlambertus.be

 

Kinderverzorgster

Kristin Carmen
kristin.carmen@donboscosintlambertus.be

       
 

K1A

Stephanie Bergen
stephanie.bergen@donboscosintlambertus.be

 

 

       
 

K2A

Petra Pszeniczka
petra.pszeniczka@donboscosintlambertus.be

 

 

Klara Peeters
klara.peeters@donboscosintlambertus.be

       
 

K3A

Rina Blockx
rina.blockx@donboscosintlambertus.be

   
       
       
       
       
 

Zorgcoördinator

Rita Gounakis
rita.gounakis@donboscosintlambertus.be

 

Co-Teaching & Kleuterturnen

Allissa Vandenbroek
allissa.vandenbroek@donboscosintlambertus.be

       
       
 

Lagere school

   
       
 

L1A

Katrien Dupont 
katrien.dupont@donboscosintlambertus.be

 

 

juf Karleen

Karleen Vancoppenolle
karleen.vancoppenolle@donboscosintlambertus.be

 

       
 

L2A

Emilie Degreef
emilie.degreef@donboscosintlambertus.be

 

L3A

Kirsten Croes
kirsten.croes@donboscosintlambertus.be

       
 

L4A

An Sauvillers
an.sauvillers@donboscosintlambertus.be

 

 

Nele Dirix
nele.dirix@donboscosintlambertus.be

       
 

L5A

Dries Meurisse
dries.meurisse@donboscosintlambertus.be

 

L6A

Sien De Lathauwer
sien.delathauwer@donboscosintlambertus.be

       
       
       
       
 

Zorgcoördinator + Co-teaching L1 & L2

Annelore Haleydt
annelore.haleydt@donboscosintlambertus.be

 

Co-teaching L3

juf Karleen

Karleen Vancoppenolle
karleen.vancoppenolle@donboscosintlambertus.be

       
 

Zorgcoördinator L3, L4, L5 & L6

Lindsay Van Vlasselaer
lindsay.vanvlasselaer@donboscosintlambertus.be

 

Co-teaching L4, L5 & L6

juf Greet

Greet van de Poel
greet.vandepoel@donboscosintlambertus.be

 

 

 

 

 

Leerkracht anderstaligen

juf Iris

Iris Elst
iris.elst@donboscosintlambertus.be

 

Ondersteuner AN

Jonas Vanlangendonck
jonas.vanlangendonck@donboscosintlambertus.be